Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Wandelen Biljart/ Pool tafels Darts Tafeltennis |
| Kindvriendelijk Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa Florianópolis ligt binnen 2 km van het Praia da Daniela en verwelkomt zijn gasten om wandelen, tafeltennis en biljart te proberen.
Het vakantiehuis bevindt zich in de wijk Canasvieiras van Florianópolis, vrij dicht bij het Fort São José da Ponta Grossa. De villa is gesitueerd op circa 10-minuten rijafstand van het Fort van Santa Cruz de Anhatomiri, terwijl Final Rua Jose Cardoso de Oliveira busstation op circa 5-minuten loopafstand is. De 100 m² Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa bevindt zich op 4 km afstand van Igreja São Francisco de Paula en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
De 2-slaapkamer villa is voorzien van een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Bar e Restaurante Bill met de Zuid-Amerikaanse keuken ligt op een paar stappen verwijderd van Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa. Main Bus treinstation is op circa 30-minuten rijafstand van de accommodatie.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz34 km
- Treinstations
- Main Bus Station19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Wandelen
- Biljart/ Pool tafels
- Darts
- Tafeltennis
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa?
São José da Ponta Grossa Fortress en Ruinas da Bateria de Sao Caetano behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa?
Gasten van Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Waar ligt Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa?
Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa ligt naast het Fort São José da Ponta Grossa, in de wijk Canasvieiras van Florianópolis. - ❓
Hoeveel kost het om het vakantiehuis te boeken?
De gemiddelde prijs in het vakantiehuis is $196. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa te bezoeken?
Gasten van Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa kunnen eten in Bar e Restaurante Por Do Sol restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa?
Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar dit vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in dit vakantiehuis logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa?
Gasten die in Casa Inteira Em Jurere In E Vista Panoramica Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Praia da Daniela en het Fort van Santa Cruz de Anhatomiri bereiken, die respectievelijk op circa 10-minuten rijafstand van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.